Tel: (0232) 462 1910

Adres: Rafet Paşa Mah. 5381 Sk. No: 23 Çamdibi, Bornova, İzmir, Türkiye


Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinde yer alıyor. Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu
, Bornova, İzmir.
+90(0232) 462 1910 Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ferit-Bahriye Ergil İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...