Adres: Maltepe, Yeditepe Cd, 83-85, 34888 Ferhatpaşa, , İstanbul, Türkiye


Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Ataşehir Ferhat Paşa Mah. mahallesinde (Yeditepe Caddesi) yer alıyor. Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı
Ataşehir Ferhat Paşa Mah.Yeditepe Caddesi, Ataşehir, İstanbul.
Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...