Tel: (0212) 789 1155

Adres: Ferhatpaşa Mah. Atatürk Cad. Ali Paşa Sok. No. 1, Çatalca, İstanbul, Türkiye


Ferhatpaşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Çatalca ilçesinin Ferhatpaşa Mah. mahallesinde (Ali Paşa Sokak) yer alıyor. Ferhatpaşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ferhatpaşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ferhatpaşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ferhatpaşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ferhatpaşa İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ferhatpaşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Ferhatpaşa İlköğretim Okulu
Ferhatpaşa Mah.Ali Paşa Sokak, Çatalca, İstanbul.
+90(0212) 789 1155 Ferhatpaşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ferhatpaşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...