Tel: (0216) 542 1656 veya (0216) 542 1657

Adres: Bağdat Caddesi, No: 2, Şükrü Saracoğlu Stadyumu, Pk: 34724, Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Fenerium.com.tr, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Zühtüpaşa Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Fenerium.com.tr yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fenerium.com.tr nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Fenerium.com.tr
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.65 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fenerium.com.tr nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fenerium.com.tr konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fenerium.com.tr

Aşağıdaki formu kullanarak Fenerium.com.tr ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...