Tel: (0216) 345 2807

Adres: Kadıköy, Fenerbahçe Orduevi, Fenerbahçe, , İstanbul, Türkiye


Fenerbahçe Orduevi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Fenerbahçe Mah. mahallesinde (Fenerbahçe Orduevi) yer alıyor. Fenerbahçe Orduevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fenerbahçe Orduevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Fenerbahçe Orduevi
  Toplam 65 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.12 puan aldı.
 • Bende Ahmet Zorlu arkadaşımız gibi sürekli meşgul telefonlarla karşılaşıyorum. Kadıköy Anadolu Lisesine kaydını yaptırmak için kızım ve eşim için otelde rezervasyon yaptırmak için günlerdir arıyorum. yarın (26.08.2014 ) te Adana'dan İstanbul'a uçacaklar ve ben hala bir rezervasyon yaptıramadım. Hadi hayırlısı!!! Bir sosyal tesisin bu kadar meşgul olması çok doğru değil. Sistem mi değiştirilir, personel mi takviye edilir bilemiyorum (işletmeci değilim) ama, bu tesisten yararlanma hak ve yetkisine sahip biri olarak sağlıklı ve hızlı hizmet istemenin hakkım olduğunu düşünüyorum.

  3/ 5 yıldız
  ,

 • Günaydın Tam bir aydır her Cumartesi sabahı 08.00'dan itibaren telefona sarılıp sahildeki Deniz restoranda akşam yemeği için yer ayırtmaya çalışıyorum. Telefonları sürekli meşgul. Hattı düşürdüğüm anda da, telefondaki görevli asker "Komutanım kusura bakmayın yerimiz doldu."şeklinde bir cevap veriyor. En son bu sabah (23 Ağustos 2014) sabah 08.20'ye kadar aradığımda hat sürekli meşguldu. Düşürdüğüm anda ulaşabildiğim görevli er, bu akşam için tüm yerlerind dolduğunu söyledi. Şimdi, bu kadar kısa sürede bütün yerlerin dolması mümkün değil, bu bir. Sorun, sosyal imkanlardan TSK'ya 33 yılını vermiş benim gibi gerçek hak sahiplerinin yararlanabilmesiine imkan tanınması değil, sosyal imkanların General amiral çocuklarına veya yakınlarına, ve/veya bir şekilde torpilli kişlerin (Orduevi çalışanları da dahil) yakınlarına peşkeş çekilmesidir. Kimse bana kalkıp da "Efendim hatlar çok meşgul de, düşürenlere yer ayırıyoruz vs." türünden hikayeler anlatmasın. çok fazla sayıda masası bulunan o sahil restoranın o kadar kısa sürede yer rezarvasyonlarının dolması mümkün değil. Tabii o yerler daha önceden ve blok halinde birilerine ayrırtılmamışsa. Orduevlerinin, yaz ve kış kamplarının kimlere nasıl peşkeş çekildiğini, askerlikle hiçbir ilgisi olmayan kişilerin buralardan hem de sürekli olarak nasıl yararlandırıldığını biliyoruz. Eğer ben bu devlete ve TSK'ya bu kadar yıl, canımı dişime takarak ve şerefimle hizmet ettiğim halde sosyal imkanlarından yararlanamıyorsam, hepsini satın gidin kardeşim. Bana yaramayan tesisi ben ne yapayım. İyi çalışmalar Ahmet Zorlu

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Fenerbahçe Orduevinde yapılan bir sünnet düğününe katıldık. Baştan sona kadar organizasyon, servis, yemekler, ortam, temizlik, nezaket on numara idi. Orkestra çok başarılı idi, uygar, nezih bir gece yaşadık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fenerbahçe Orduevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fenerbahçe Orduevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fenerbahçe Orduevi