yazdır
 • Nereye: Fenerbahçe Orduevi adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Fenerbahçe Orduevi için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-08-25 11:14:00

  Bende Ahmet Zorlu arkadaşımız gibi sürekli meşgul telefonlarla karşılaşıyorum. Kadıköy Anadolu Lisesine kaydını yaptırmak için kızım ve eşim için otelde rezervasyon yaptırmak için günlerdir arıyorum. yarın (26.08.2014 ) te Adana'dan İstanbul'a uçacaklar ve ben hala bir rezervasyon yaptıramadım. Hadi hayırlısı!!! Bir sosyal tesisin bu kadar meşgul olması çok doğru değil. Sistem mi değiştirilir, personel mi takviye edilir bilemiyorum (işletmeci değilim) ama, bu tesisten yararlanma hak ve yetkisine sahip biri olarak sağlıklı ve hızlı hizmet istemenin hakkım olduğunu düşünüyorum.
 • 1 yıl önce - 2014-08-23 09:08:00

  Günaydın Tam bir aydır her Cumartesi sabahı 08.00'dan itibaren telefona sarılıp sahildeki Deniz restoranda akşam yemeği için yer ayırtmaya çalışıyorum. Telefonları sürekli meşgul. Hattı düşürdüğüm anda da, telefondaki görevli asker "Komutanım kusura bakmayın yerimiz doldu."şeklinde bir cevap veriyor. En son bu sabah (23 Ağustos 2014) sabah 08.20'ye kadar aradığımda hat sürekli meşguldu. Düşürdüğüm anda ulaşabildiğim görevli er, bu akşam için tüm yerlerind dolduğunu söyledi. Şimdi, bu kadar kısa sürede bütün yerlerin dolması mümkün değil, bu bir. Sorun, sosyal imkanlardan TSK'ya 33 yılını vermiş benim gibi gerçek hak sahiplerinin yararlanabilmesiine imkan tanınması değil, sosyal imkanların General amiral çocuklarına veya yakınlarına, ve/veya bir şekilde torpilli kişlerin (Orduevi çalışanları da dahil) yakınlarına peşkeş çekilmesidir. Kimse bana kalkıp da "Efendim hatlar çok meşgul de, düşürenlere yer ayırıyoruz vs." türünden hikayeler anlatmasın. çok fazla sayıda masası bulunan o sahil restoranın o kadar kısa sürede yer rezarvasyonlarının dolması mümkün değil. Tabii o yerler daha önceden ve blok halinde birilerine ayrırtılmamışsa. Orduevlerinin, yaz ve kış kamplarının kimlere nasıl peşkeş çekildiğini, askerlikle hiçbir ilgisi olmayan kişilerin buralardan hem de sürekli olarak nasıl yararlandırıldığını biliyoruz. Eğer ben bu devlete ve TSK'ya bu kadar yıl, canımı dişime takarak ve şerefimle hizmet ettiğim halde sosyal imkanlarından yararlanamıyorsam, hepsini satın gidin kardeşim. Bana yaramayan tesisi ben ne yapayım. İyi çalışmalar Ahmet Zorlu
 • 1 yıl önce - 2014-06-23 00:37:00

  Fenerbahçe Orduevinde yapılan bir sünnet düğününe katıldık. Baştan sona kadar organizasyon, servis, yemekler, ortam, temizlik, nezaket on numara idi. Orkestra çok başarılı idi, uygar, nezih bir gece yaşadık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar