Fenerbahçe Koleji logo

Tel: (0216) 466 1907

Adres: Kayışdağı Mahallesi, Uslu Caddesi, Yunus Sokak, No: 1, (darülaceze Arkası), Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Fenerbahçe Koleji, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Kayışdağı Mah. mahallesinde (Yunus Sokak) yer alıyor. Fenerbahçe Koleji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fenerbahçe Koleji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


İlgili mercilerden izin almak kaydı ile eğitim sektöründe faaliyette bulunmak üzere ilgili mevuat hükümlerine uygun olarak Türkçe ve Yabancı diller üzerinde genel mesleki ve teknik özel eğitim ve öğretim faaliyetlerinde bulunmak. ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Fenerbahçe Koleji
    Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.91 puan aldı.
  • Buğün güneşi beklerken seti varmı

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fenerbahçe Koleji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fenerbahçe Koleji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fenerbahçe Koleji

Aşağıdaki formu kullanarak Fenerbahçe Koleji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...