Tel: (0212) 252 5369

Adres: İstiklal Cad. Mis Sok. No: 28 Şehit Muhtar Mh. Taksim Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Fem Dersanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Şht. Muhtar Mah. mahallesinde (Mis Sokak) yer alıyor. Fem Dersanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fem Dersanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fem Dersanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fem Dersanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fem Dersanesi

0 görüş var

Fem Dersanesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.5 puan almıştır.
Fem Dersanesi
Şht. Muhtar Mah.Mis Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 252 5369 Fem Dersanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Fem Dersanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...