Tel: (0322) 239 6993

Adres: Belediye Evler Mah. Vilko Sitesi Yanı 84224 Sk., Çukurova, Adana, Türkiye


Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu, Adana ili Çukurova ilçesinin Belediye Evleri Mah. mahallesinde (84224. Sokak) yer alıyor. Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok güzel okul

    Misafir, 22.10.2010 19:52:00

Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu
Belediye Evleri Mah.84224. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 239 6993 Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Fazilet Kibritoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...