Tel: (0212) 582 6999

Adres: Telsiz Mah. 71. Sok. No: 9 Zeytinburnu İstanbul İstanbul, Türkiye


Fatma Süslügil İlköğretim Okulu, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mah. mahallesinde yer alıyor. Fatma Süslügil İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatma Süslügil İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatma Süslügil İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatma Süslügil İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatma Süslügil İlköğretim Okulu

3 görüş var

 • çok iyi bir okul
  ben orada okuyorum
  ve çok seviyorum

  Misafir, 27.03.2011 15:26:00

 • okulumu çok seviyorum

  Misafir, 19.02.2011 18:15:00

 • çok güzel çok fena çok makara çok rahat bi okul

  Misafir, 28.10.2010 20:55:00

Fatma Süslügil İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Fatma Süslügil İlköğretim Okulu
Telsiz Mah., Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 582 6999 Fatma Süslügil İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Fatma Süslügil İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...