Adres: 1340. Sk, Tatlıkuyu, Gebze, , Kocaeli, Türkiye


Fatih Talebe Yurdu, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Tatlıkuyu Mah. mahallesinde (1340. Sokak) yer alıyor. Fatih Talebe Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Talebe Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Talebe Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Talebe Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Talebe Yurdu

1 görüş var

  • aslında kuran kurslarının hepsi güzelde ama fatih yurdunun yeri daha bir değişik

    Misafir, 19.06.2011 17:11:00

Fatih Talebe Yurdu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.91 puan almıştır.
Fatih Talebe Yurdu
Tatlıkuyu Mah.1340. Sokak, Gebze, Kocaeli.
Fatih Talebe Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Talebe Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...