Tel: (0312) 381 5272

Adres: Kızlarpınarı Cad. No: 174 Keçiören, Ankara, Türkiye


Fatih Sultan Mehmet Lisesi, Ankara ili Keçiören ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Kızlarpınarı Caddesi) yer alıyor. Fatih Sultan Mehmet Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Sultan Mehmet Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Sultan Mehmet Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Sultan Mehmet Lisesi

0 görüş var

Fatih Sultan Mehmet Lisesi adlı mekan, 58 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Fatih Sultan Mehmet Lisesi
Bağlarbaşı Mah.Kızlarpınarı Caddesi, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 381 5272 Fatih Sultan Mehmet Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Sultan Mehmet Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...