Tel: (0212) 618 9824

Adres: Fatih Sultan Mehmet İöo, Eyüp, 34065 Yeşilpınar, , İstanbul, Türkiye


Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Yeşilpınar Mah. mahallesinde yer alıyor. Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu

0 görüş var

Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.29 puan almıştır.
Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu
Yeşilpınar Mah., Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 618 9824 Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...