Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM) logo

Tel: (0216) 578 3000 veya (0216) 578 3100

Adres: E5 Karayolu Üzeri, Fsm Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Pk: 34752, İçerenköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM), İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi) yer alıyor. Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM)
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.15 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM)

Aşağıdaki formu kullanarak Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi (FSM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...