Tel: (0216) 386 6303

Adres: Cemil Topuzlu Cad. No: 70 Göztepe Parkı Karşısı Engül Apt. A Blok Daire: A Göztepe Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Fatih Kral Mobilya, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caddebostan Mah. mahallesinde (Opr. Cemil Topuzlu Cadde) yer alıyor. Fatih Kral Mobilya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Kral Mobilya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İmalat, toptan ve perakende alım satım suretiyle büro, konut ve mutfaklar ile ilgili her türlü madeni ve ahşap mobilya imalatı ve pazarlaması, tefriş ve dekorasyonu, projelendirilmesi, bu konularda taahhüt ve ihale işleri, ithalat, ihracat, mümessillik, komisyonculuk işleri yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Kral Mobilya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Kral Mobilya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Kral Mobilya