Tel: (0212) 411 7700

Adres: Yenibosna Mah. 1. Asena Sok. No:36 Çobançeşme, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Fatih Koleji, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Asena Sokak) yer alıyor. Fatih Koleji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Koleji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Koleji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Koleji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Koleji

0 görüş var

Fatih Koleji adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.49 puan almıştır.
Fatih Koleji
Yenibosna Merkez Mah.Asena Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 411 7700 Fatih Koleji

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Koleji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...