Tel: (0212) 524 1453 veya (0212) 534 1111

Adres: Vatan Caddesi, Hükümet Konağı, 1. Kat, Karagümrük, Fatih, İstanbul, Türkiye


Fatih Kaymakamlığı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Karagümrük Mah. mahallesinde (Vatan Caddesi) yer alıyor. Fatih Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Fatih Kaymakamlığı
  Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.68 puan aldı.
 • SAYIN KAYMAKAMIM, LÜTFEN SEYİT ÖMER MAH.YEDİEMİRLER SOKAĞININ KARŞILIKLI PARK SORUNUNA BİR ÇARE BULUNUZ.BİLDİĞİNİZ GİBİ 23.01.2014 TARİHİNDE SOKAĞIMIZDA YANGIN ÇIKTI,NE İTFAİYE NEDE AMBULANS GİREBİLDİ.ZAMAN KAYBINDAN DOLAYI BİR KARDEŞİMİZ KENDİNİ 3.KATTAN ATIP YARALANDI,EĞER YOL AÇIK OLSAYDI BU KARDEŞİMİZ İTFAİYE TARAFINDAN KURTARILABİLİRDİ.MAALESEF HALA KARŞILIKLI ARABA ÇEKİLMEKTE,İLGİLENECEĞİNİZİ UMAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • kömür istedim vermediniz sigortan var dediniz evim kira ve 400tl kira veriyorum 700tl maaşım var evi olana veriyorsunuz ama benim durımdaki insanlara vermiyorsunuz

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...