Tel: (0462) 230 2319

Adres: Fatih Mah. Kıbrıs Cad Nu: 4, Merkez Trabzon, Türkiye


Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Mine Sokak) yer alıyor. Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.17 puan almıştır.
Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu
Fatih Mah.Mine Sokak, Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 230 2319 Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...