Tel: (0212) 621 9612 veya (0212) 635 0727

Adres: Neslişah Mh. Niyazi Mısri Sokak, No: 5, Fatih, İstanbul, Türkiye


Fatih Geleceğimizin Çocukları Vakfı, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Fatih Geleceğimizin Çocukları Vakfı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Geleceğimizin Çocukları Vakfı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Geleceğimizin Çocukları Vakfı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Geleceğimizin Çocukları Vakfı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Geleceğimizin Çocukları Vakfı

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Geleceğimizin Çocukları Vakfı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...