Tel: (0264) 274 4820

Adres: Fatih Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü Tekeler Mah. Karasu Cad. No: 31 Adapazarı, Sakarya, Türkiye


Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Tekeler Mah. mahallesinde (Gebeşler Sokak) yer alıyor. Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.02 puan almıştır.
Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Tekeler Mah.Gebeşler Sokak, Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 274 4820 Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...