Tel: (0216) 387 5555

Adres: Ankara Cad. No: 110 Kordonboyu Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Fatih Dershanesi - Kartal, İstanbul ili Kartal ilçesinin Kordonboyu Mah. mahallesinde (Ankara Caddesi) yer alıyor. Fatih Dershanesi - Kartal yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Dershanesi - Kartal nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Dershanesi - Kartal nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Dershanesi - Kartal konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Dershanesi - Kartal

0 görüş var

Fatih Dershanesi - Kartal adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Fatih Dershanesi - Kartal
Kordonboyu Mah.Ankara Caddesi, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 387 5555 Fatih Dershanesi - Kartal

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Dershanesi - Kartal ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...