Tel: (0212) 616 4531

Adres: Salih Paşa Cad. Şirinler Sok. No: 1 Merkez Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Bağlarbaşı Caddesi) yer alıyor. Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa

0 görüş var

Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa
Bağlarbaşı Mah.Bağlarbaşı Caddesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 616 4531 Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Dershanesi - Gazşiosmanpaşa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...