Tel: (0216) 495 9171

Adres: Hakimiyeti Milliye Cad. No: 210 Gülfem Hatun Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Fatih Dersanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Aziz Mahmut Hüdayi Mah. mahallesinde (Hakimiyeti Milliye Caddesi) yer alıyor. Fatih Dersanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Dersanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Dersanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Dersanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Dersanesi

0 görüş var

Fatih Dersanesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Fatih Dersanesi
Aziz Mahmut Hüdayi Mah.Hakimiyeti Milliye Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 495 9171 Fatih Dersanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Dersanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...