Tel: (0212) 697 1313 veya (0212) 470 1212

Adres: Halkali Cad. No. 196 Sefakoy, Kucukcekmece İstanbul İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 21 senedir faal

Fashıon Poınt, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (Halkalı Caddesi) yer alıyor. Fashıon Poınt yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fashıon Poınt nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü konfeksiyon üretim her türlü tekstil üretimi ve ticaretini yapabilir fason çalışabilir bunların yurt içi ve yurt dışı satışını gerçekleştirmek, Maksat ve mevzuu olarak her türlü gayrimenkul alabilir satabilir inşa edebilir işletebilir kiralayabilir, her türlü gayri maddi haklar iktisap edebilir, özellikle ipotek ve gayrimenkul rehinlerine tesis ve fek edebilir, başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine ipotek tesis ve tescil ettirebilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Fashıon Poınt nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fashıon Poınt konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fashıon Poınt

Aşağıdaki formu kullanarak Fashıon Poınt ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...