Tel: (0212) 697 1313

Adres: Halkalı Caddesi, No: 196-198, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Fashion Point Tekstil, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (Halkalı Caddesi) yer alıyor. Fashion Point Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fashion Point Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü konfeksiyon üretim her türlü tekstil üretimi ve ticaretini yapabilir fason çalışabilir bunların yurt içi ve yurt dışı satışını gerçekleştirmek, Maksat ve mevzuu olarak her türlü gayrimenkul alabilir satabilir inşa edebilir işletebilir kiralayabilir, her türlü gayri maddi haklar iktisap edebilir, özellikle ipotek ve gayrimenkul rehinlerine tesis ve fek edebilir, başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine ipotek tesis ve tescil ettirebilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

1993 yilindan beri faaliyet gosteren fimamiz bircok marka blue jean urunlerini uretip ihracat yapmaktadir.


0 görüş var

    Fashion Point Tekstil
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fashion Point Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fashion Point Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fashion Point Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Fashion Point Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...