Tel: (0212) 665 0440

Adres: Yeşiltepe Mah. Ahmet Kanbur Sok. No: 20, 1 Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Yeşiltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu

0 görüş var

Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.4 puan almıştır.
Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu
Yeşiltepe Mah., Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 665 0440 Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...