Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova logo

Tel: (0242) 340 5495

Adres: Sinan Mh. Serik Caddesi, Airport İş Merkezi, No: 6, Altınova, Antalya, Türkiye


Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova, Antalya ili Kepez ilçesinin Altınova Sinan Mah. mahallesinde (Serik Caddesi) yer alıyor. Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.
  • öncelile yeni işletmeciye bol kazançlar diyelim ben oranın yaklaşık 3yıldır müdavimiyim kalite iyi ama son zamanlarda personelin burnu çok havalarda neredeyse saygı hiç yok ilgi alaka yok adam kayırmaca var halbuki bütün müşterilere aynı davranılmalı bunu gördüğümüz için ailemle beraber bundan sonra size gelmeme kararı aldık bi sözümde işletmeye kahvaltı 20 den 25 çıkmış eyvallah hakkınızdır ama erikli suyu kaldırmakda neyi nesi bunuda size yakıştıramadım umarı bu sözlerimi dikkate alırsınızda başka müşterilerinizi üzmezsiniz..

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova

Aşağıdaki formu kullanarak Faruk Güllüoğlu Antalya Altınova ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...