Tel: (0462) 377 5000

Adres: Trabzon, Farabi Hastanesi, 61080 Üniversite, , Trabzon, Türkiye


Farabi Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Üniversite Mah. mahallesinde (Farabi Hastanesi) yer alıyor. Farabi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Farabi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Farabi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Farabi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Farabi Hastanesi

0 görüş var

Farabi Hastanesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Farabi Hastanesi
Üniversite Mah.Farabi Hastanesi, Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 377 5000 Farabi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Farabi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...