Adres: Fahrettin Altay Myd., Konak, 35290 Mehmetaliakman, İzmir, İzmir, Türkiye


Fahrettin Altay Meydanı, İzmir ili Konak ilçesinin Mehmet Ali Akman Mah. mahallesinde yer alıyor. Fahrettin Altay Meydanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fahrettin Altay Meydanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fahrettin Altay Meydanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fahrettin Altay Meydanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fahrettin Altay Meydanı

0 görüş var

Fahrettin Altay Meydanı adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Fahrettin Altay Meydanı
Mehmet Ali Akman Mah., Konak, İzmir.
Fahrettin Altay Meydanı

Aşağıdaki formu kullanarak Fahrettin Altay Meydanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...