Tel: (0322) 365 5555 veya (0322) 232 5686

Adres: Guzelyali Mah. 51 Sok No 2 01170 Adana, Turkey Adana, Türkiye


Eyvan Kebap, Adana ili Çukurova ilçesinin Güzelyalı Mah. mahallesinde (Turgut Özal Blv) yer alıyor. Eyvan Kebap yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eyvan Kebap nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Düğün, sünnet, nişan, mevlüt, toplu davet, cenaze yemekleri, piknik ve bütün organizasyonlarınız için dilediğiniz yerde, Bünyemizdeki uzman kadromuzun birikimlerini birleştirerek geliştirdiğimiz üretim anlayışımız ile hizmet vermekte olup kalite standartlarına uygun üretim yapmaktayız.
Amacımız;Müşterilerimizin damak zevkine,kaliteli ve sağlıklı kebap lezzetini,güler yüzlü,üstün hizmet anlayışla sunabilmektir.Lezzetin en yüksek düzeyde olmasi icin kullanilan tüm malzemeler özel seçilmis olup Adana kültürüne uygun şekilde servis yapılmaktadır.


1 görüş var

    Eyvan Kebap
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • kebap söyledim 2 saat oldu halen yok nasıl bir hizmet ben anlamadım

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eyvan Kebap nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eyvan Kebap konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eyvan Kebap

Aşağıdaki formu kullanarak Eyvan Kebap ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...