Tel: (0212) 544 4416

Adres: Eyüp Müftülüğü, Eyüp, 34050 İslambey, İstanbul, İstanbul, Türkiye


Eyüp Müftülüğü, İstanbul ili Eyüp ilçesinin İslambey Mah. mahallesinde yer alıyor. Eyüp Müftülüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eyüp Müftülüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Eyüp Müftülüğü
  Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.6 puan aldı.
 • Müftülüğünüze bağlı Yeşil Camide her ezan vakti okunan ezan değişik kişilerce okunmakta ve okunan ezan usulüne uygun bir sekilde okunmamaktadır.Bildiğiniz üzere bu camimiz mahalle arasında yerleşim birimleri (Evler) arasındadır.Cami hoparlörü ses sistemi gereğinden fazla yüksek volümde açılmaktadır.Bu yüksek ses özellikle sabah ezanı okunması sırasında oldukça rahatsız edici şekilde olduğundan cami yetkililerinin bu konuda uyarılmasını ve konunun takip edilmesini rica ederim.

  15/ 5 yıldız
  ,

 • müftülüğünüze baglı bazı camilerde haftalık izin cizelgesi yoktur.bu camilerdeki görevlileri her zaman görev başında görmek mümkün değildir.gerekenin yapılmasını arz ederim

  / 5 yıldız
  ,

 • RAMİ TOPTANCILAR CAMİSİNİN KADROLU MÜEZZİNİ YOKMU. YOLDAN GEÇENLER BU CAMİDE EZAN OKUYOR. MÜFTÜLÜK OLARAK İLGİLENİLMESİNİ İSTİYORUZ SAYGILAR SUNARIM

  0/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eyüp Müftülüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eyüp Müftülüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eyüp Müftülüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Eyüp Müftülüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...