Tel: (0212) 544 4416

Adres: Eyüp Müftülüğü, Eyüp, 34050 İslambey, İstanbul, İstanbul, Türkiye


Eyüp Müftülüğü, İstanbul ili Eyüp ilçesinin İslambey Mah. mahallesinde yer alıyor. Eyüp Müftülüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eyüp Müftülüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eyüp Müftülüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eyüp Müftülüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eyüp Müftülüğü

2 görüş var

  • müftülüğünüze baglı bazı camilerde haftalık izin cizelgesi yoktur.bu camilerdeki görevlileri her zaman görev başında görmek mümkün değildir.gerekenin yapılmasını arz ederim

    Misafir, 13.09.2010 15:46:00

  • RAMİ TOPTANCILAR CAMİSİNİN KADROLU MÜEZZİNİ YOKMU. YOLDAN GEÇENLER BU CAMİDE EZAN OKUYOR. MÜFTÜLÜK OLARAK İLGİLENİLMESİNİ İSTİYORUZ SAYGILAR SUNARIM

    Misafir, 07.07.2010 19:31:00

Eyüp Müftülüğü adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Eyüp Müftülüğü
İslambey Mah., Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 544 4416 Eyüp Müftülüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Eyüp Müftülüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...