Tel: (0216) 316 5419

Adres: Bulgurlu Mah. Karlıdere Cad. No: 7 Üsküdar, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 8 senedir faal

Eyüp Keleş İnşaat Taahhüt Turizm İthalat İhracat, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Bulgurlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Eyüp Keleş İnşaat Taahhüt Turizm İthalat İhracat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eyüp Keleş İnşaat Taahhüt Turizm İthalat İhracat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat işlerini gerçekleştirmek. Bu sebeple toplu konut turistik tesis ev, apartman han işyeri çelik kontrüksiyon fabrika hastane inşaatlarını taahhüt etmek, yapmak, organize etmek ve bunları satmak. . . . Menkul ve gayrimenkul ve hakları satar, satın alır, teminatta rehine alır ve verir, inşaa eder ve ettirir, kat karşılığı gayrimenkul verebilir, kiralar veya kiraya verebilir ipotek dahil olmak üzere gayrimenkul hak ve kişilerde her çeşit aynı ve şahsi hakları leyh ve aleyhte iktisap ve tesis edebilir, değiştirebilir, çözebilir. ve 17. 6. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Eyüp Keleş İnşaat Taahhüt Turizm İthalat İhracat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eyüp Keleş İnşaat Taahhüt Turizm İthalat İhracat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eyüp Keleş İnşaat Taahhüt Turizm İthalat İhracat

Aşağıdaki formu kullanarak Eyüp Keleş İnşaat Taahhüt Turizm İthalat İhracat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...