Tel: (0212) 625 6767

Adres: Karadolap Mahalllesi Veysel Karani Cad. Gülbahar Sk. No: 2 Alibeyköy, Eyüp, İstanbul, Türkiye


Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Eyüp ilçesinde yer alıyor. Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi

2 görüş var

  • Eyüp ilçesinin en iyi okulu diyebilirim. gerek müdürü gerek öğretmenleri gayet iyi

    Misafir, 02.04.2011 19:00:00

  • ben orta okulu bitirdim ve liseye gitmem gerekiodu şuan gitmedim ben okumak meslek sahibi olmak istiorum işe girdim çok ezildim okula gelmek istiorum acaba kayıt hala varmı

    Misafir, 03.11.2010 18:53:00

Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 51 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.04 puan almıştır.
Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi
, Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 625 6767 Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Eyüp İMKB Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...