Adres: Büyükçekmece, 1586. Sk, Örnek, , İstanbul, Türkiye


Evren 2 Sanayi Sitesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Örnek Mah. mahallesinde (1586. Sokak) yer alıyor. Evren 2 Sanayi Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Evren 2 Sanayi Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Evren 2 Sanayi Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Evren 2 Sanayi Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Evren 2 Sanayi Sitesi

0 görüş var

Evren 2 Sanayi Sitesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Evren 2 Sanayi Sitesi
Örnek Mah.1586. Sokak, Esenyurt, İstanbul.
Evren 2 Sanayi Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Evren 2 Sanayi Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...