Adres: Beyoğlu, Evliya Çelebi Cd, 34440 Bedrettin, , İstanbul, Türkiye


Evliya Çelebi Türbesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Bedrettin Mah. mahallesinde (Evliya Çelebi Caddesi) yer alıyor. Evliya Çelebi Türbesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Evliya Çelebi Türbesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Evliya Çelebi Türbesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Evliya Çelebi Türbesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Evliya Çelebi Türbesi

0 görüş var

Evliya Çelebi Türbesi adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Evliya Çelebi Türbesi
Bedrettin Mah.Evliya Çelebi Caddesi, Beyoğlu, İstanbul.
Evliya Çelebi Türbesi

Aşağıdaki formu kullanarak Evliya Çelebi Türbesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...