Tel: (0216) 491 8716

Adres: Doğu Mah. Gazipaşa Cad. No: 43, Pendik, İstanbul, Türkiye


Evkur Alışveriş Merkezi Pendik, İstanbul ili Pendik ilçesinin Batı Mah. mahallesinde (Gazi Paşa Caddesi) yer alıyor. Evkur Alışveriş Merkezi Pendik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Evkur Alışveriş Merkezi Pendik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Evkur Alışveriş Merkezi Pendik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Evkur Alışveriş Merkezi Pendik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Evkur Alışveriş Merkezi Pendik

1 görüş var

  • Pazar günleri teslim alabiliyormuyuz

    Misafir, 13.04.2014 12:34:00

Evkur Alışveriş Merkezi Pendik adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Evkur Alışveriş Merkezi Pendik
Batı Mah.Gazi Paşa Caddesi, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 491 8716 Evkur Alışveriş Merkezi Pendik

Aşağıdaki formu kullanarak Evkur Alışveriş Merkezi Pendik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...