Tel: (0212) 590 8383

Adres: Denizköşkler Mh. İskele Caddesi, No: 55, Avcılar, İstanbul, Türkiye


Evita Mangalbaşı, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Denizköşkler Mah. mahallesinde (İskele Caddesi) yer alıyor. Evita Mangalbaşı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Evita Mangalbaşı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü et ve et ürünlerinden imal edilen yemeklerin üretimini ve satışını yapmak gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak yemek üretim tesisleri kurmak kurulu olanları devir almak. Her türlü gayrimenkullerin menkul malların şirket konusu ile ilgili motorlu kara nakil vasıtaları ile makine ve tesislerin alınması satılması kiraya verilmesi kiralanması gayrimenkuller üzerinde aracılık yapmamak kaydı ile her türlü ayni ve şahsi hakların tesis ve tecili tasarruflarında bulunulması şirketin lüzumlu borç ve alacaklarını kefalet ve teminatlarıyla alacağı kredilerin teminatının temin için şirketin lehinde veya aleyhinde olmak üzere borç ipotekleri alacak ipotekleri teminat ipotekleri kefalet ipotekleri alınması verilmesi her türlü teminat ve kefaletlerin verilme si alınması ticari işletme rehini akdedilmesi konusu ile ilgili her türlü markaların ihtira hakları ve beratlarının ruhsatnamelerin ustalık haklarının ticaret ünvanılarının brövelerin alınması satılması. . . . ve 3. 8. 2011 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Evita Mangalbaşı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Evita Mangalbaşı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Evita Mangalbaşı

Aşağıdaki formu kullanarak Evita Mangalbaşı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...