Adres: Necip Fazıl Mh. Dudullu Yolu, Evidea Sitesi, Site Yönetimi, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Evidea Sitesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Necip Fazıl Mah. mahallesinde (Dudullu Yolu) yer alıyor. Evidea Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Evidea Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Evidea Sitesi
  Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 20 puan aldı.
 • arkadaşlar burası bir konut sitesinin sayfası. Evidea alışveriş sitesinin sayfası değil karışıklık olmasın lütfen. evidea web sitesinin sayfası http://www.tubiba.com/evidea/ buymuş

  45/ 5 yıldız
  ,

 • Evidea dan alışverişlerim oldu fakat h2o mopx12 bozuk çıktı ve iade ettim iade formuda doldurdum halen ilgilenen mesajıma cevap veren olmadı ilgilenmenizi rica ediyorum teşekkürler

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Evidea Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Evidea Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Evidea Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Evidea Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...