Evgör Mobilya logo

Tel: (0216) 316 4929

Adres: Yavuztürk Mah. Karadeniz Cad. No: 32 üsküdar / İstanbul İstanbul, Türkiye


Evgör Mobilya, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Yavuztürk Mah. mahallesinde (Karadeniz Caddesi) yer alıyor. Evgör Mobilya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Evgör Mobilya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Evgör Hakkında 2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur. Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur. Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Evgör her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Evgör Mobilya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Evgör Mobilya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Evgör Mobilya

1 görüş var

  • Çok kaliteli bir mobilya firması
    Ürünleri şık ve modern tasarımlardan oluşuyor
    Herkezin gidip görmesini tavsiye ederim
    ÜSküdar,Çamlıca ve Kasımpaşada olmak üzere 3 şubesi var

    Misafir, 15.03.2011 09:55:00

Evgör Mobilya adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Evgör Mobilya
Yavuztürk Mah.Karadeniz Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 316 4929 Evgör Mobilya

Aşağıdaki formu kullanarak Evgör Mobilya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...