Euronut hakkında

Euronut Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Her türlü gıda maddesi ve kuruyemiş imalatı, işlenmesi, paketlenmesi, ambalajlanması, dağıtımı, pazarlanması, toptan ve perakende ticareti, ithalatı ve ihracatı Gayrimenkuller almak ve satmak gayrimenkuller üzerinde he çeşit tasarrufta bulunmak irtifak ve intifa hakları tesis etmek ve çözmek gerektiğinde gayrimenkulleri tevhit ve ifraz etmek cins tashihlerini yaptırmak şirkete ait gayimenkullerin bir bölümünün ilgili belediye ve kamu kuruluşu tarafından yol veya kamu hizmetine bedelsiz terk edilmesi zorunluluğu getirildiği takdirde bu terk işlemini yapmak şirketin menkul ve gayrimenkulleri üzerine gerek şirketin ve gerekse üçüncü kişi ve kuruluşların doğmuş veya doğacak borçlarının teminatını teşkil etmek üzere ipotek rehin vesair ayni haklra tesis etmek ve çözmek teminat veya başka ticari gayelerle 3. kişi ve kuruluşların menkul ve gayrimenkulleri üzerinde ipotek rehin vesair ayni haklra tesis etmek ve çözmek bunları devretmek veya başka şekillerde elden çıkarmak gayrimenkuller kiraya vermek üçüncü kişi ve kuruluşlardan her çeşit gayrimenkul kiralamak kira sözleşmelerini tapuya şerh ettirmek ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Euronut için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  euronutİstanbulfirmagıdakuruyemişkuru gıdasilivri

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar