Tel: (0312) 244 6262

Adres: Etimesgut, Tüzün Sk, 06790 İstasyon, , Ankara, Türkiye


Etimesgut Merkez Polis Karakolu, Ankara ili Etimesgut ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (Tüzün Sokak) yer alıyor. Etimesgut Merkez Polis Karakolu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Etimesgut Merkez Polis Karakolu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Etimesgut Merkez Polis Karakolu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Etimesgut Merkez Polis Karakolu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Etimesgut Merkez Polis Karakolu

0 görüş var

Etimesgut Merkez Polis Karakolu adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Etimesgut Merkez Polis Karakolu
İstasyon Mah.Tüzün Sokak, Etimesgut, Ankara.
+90(0312) 244 6262 Etimesgut Merkez Polis Karakolu

Aşağıdaki formu kullanarak Etimesgut Merkez Polis Karakolu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...