Tel: (0312) 245 1602

Adres: İstasyon Mahallesi Akasya Caddesi No 5/a Kat 3 Hükümet Konağı Etimesgut Ankara, Türkiye


Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ankara ili Etimesgut ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (Akasya Caddesi) yer alıyor. Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.86 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...