Tel: (0312) 293 3000

Adres: İstasyon Mh. Leylak Caddesi, Ulubatlı Hasan Sokak, No: 5, Etimesgut, Ankara, Türkiye


Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi, Ankara ili Etimesgut ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (Ulubatlı Hasan Sokak) yer alıyor. Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...