Tel: (0312) 245 0808

Adres: 30 Ağustos Mh. Şehit Hasan Öztürk Caddesi, No: 5, Etimesgut, Ankara, Türkiye


Etimesgut Belediyesi Kadın Hastalıkları Hastanesi, Ankara ili Etimesgut ilçesinin 30 Ağustos Mah. mahallesinde (Şht. Hasan Öztürk Cadde) yer alıyor. Etimesgut Belediyesi Kadın Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Etimesgut Belediyesi Kadın Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Etimesgut Belediyesi Kadın Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Etimesgut Belediyesi Kadın Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Etimesgut Belediyesi Kadın Hastalıkları Hastanesi

1 görüş var

  • hastahane hizmet vermekte mi. SGK lı hastalar yararlanmakta mı.

    Misafir, 01.04.2014 06:09:00

Aşağıdaki formu kullanarak Etimesgut Belediyesi Kadın Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...