Adres: Etimesgut, 49. Sk, 06790 İstasyon, , Ankara, Türkiye


Etimesgut Belediyesi Hizmet binası, Ankara ili Etimesgut ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (49. Sokak) yer alıyor. Etimesgut Belediyesi Hizmet binası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Etimesgut Belediyesi Hizmet binası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Etimesgut Belediyesi Hizmet binası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Etimesgut Belediyesi Hizmet binası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Etimesgut Belediyesi Hizmet binası

0 görüş var

Etimesgut Belediyesi Hizmet binası adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.08 puan almıştır.
Etimesgut Belediyesi Hizmet binası
İstasyon Mah.49. Sokak, Etimesgut, Ankara.
Etimesgut Belediyesi Hizmet binası

Aşağıdaki formu kullanarak Etimesgut Belediyesi Hizmet binası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...