Tel: (0212) 233 5757

Adres: Akkavak Sok. Valikonağı Cad. No: 22 Dilek Apt. Daire: 3 Harbiye Mh. Nişantaşı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Eta Patoloji Sitoloji, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde (Vali Konağı Caddesi) yer alıyor. Eta Patoloji Sitoloji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eta Patoloji Sitoloji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İnsan sağlığı ve hastalıkları ile ilgili özel teşhis ve tedavi merkezleri, muayenehane, tıbbi tahlil laboratuarları, teşhis ve tedavi merkezleri, poliklinikler ile tam teşekküllü hastane tesis ederek işletmek ve sağlık hizmetleri vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eta Patoloji Sitoloji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eta Patoloji Sitoloji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eta Patoloji Sitoloji

0 görüş var

Eta Patoloji Sitoloji adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.24 puan almıştır.
Eta Patoloji Sitoloji
Harbiye Mah.Vali Konağı Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 233 5757 Eta Patoloji Sitoloji

Aşağıdaki formu kullanarak Eta Patoloji Sitoloji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...