Adres: Meram, Et Balık Kurumu, 42090 Hacı İsa Efendi, , Konya, Türkiye


Et Balık Kurumu, Konya ili Meram ilçesinin Hacı İsa Efendi Mah. mahallesinde (Et Balık Kurumu) yer alıyor. Et Balık Kurumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Et Balık Kurumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Et Balık Kurumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Et Balık Kurumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Et Balık Kurumu

1 görüş var

  • konya .et.balık.mudurlugune vatandas olarak kurumunuzu faalıyete tekrar dondurunuz adınız var ortada yoksunuz.halk ucuz et bulamıyor fıyatlar cok yuksek devlet aracılıgıyla subeler acın ucuz et satısı yapın ,bu pıyasayı rantcıların elıne bıraktınız sız yapamıyorsanız bız yapalım .halktan bırı olarak sıkayetcıyım.alan var .alamıyan daha fazla.lutfen dıkkate alın ve hızlanın.nıye boyle kurum actınız kı.

    Misafir, 08.08.2010 23:37:00

Et Balık Kurumu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Et Balık Kurumu
Hacı İsa Efendi Mah.Et Balık Kurumu, Meram, Konya.
Et Balık Kurumu

Aşağıdaki formu kullanarak Et Balık Kurumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...