Tel: (0312) 361 2616 veya (0312) 361 6154

Adres: Fatih Cad. Estergon Kalesi Türk Kültür Merkezi, Keçiören, 06310, , Ankara, Türkiye


Estergon Kalesi, Ankara ili Keçiören ilçesinin Güçlükaya Mah. mahallesinde (Estergon Kalesi) yer alıyor. Estergon Kalesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Estergon Kalesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Estergon Kalesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Estergon Kalesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Estergon Kalesi

0 görüş var

Estergon Kalesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Estergon Kalesi
Güçlükaya Mah.Estergon Kalesi, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 361 2616 Estergon Kalesi

Aşağıdaki formu kullanarak Estergon Kalesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...