Tel: (0212) 581 1367

Adres: İslambey Cad. No: 38 İslam Bey İlkokulunun Karşısı Çelebi Pasajı İslambey Mh. İslambey Eyüp, , İstanbul, Türkiye


Eşsiz Yeşim Düğün Salonu, İstanbul ili Eyüp ilçesinin İslambey Mah. mahallesinde (İslambey Caddesi) yer alıyor. Eşsiz Yeşim Düğün Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eşsiz Yeşim Düğün Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eşsiz Yeşim Düğün Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eşsiz Yeşim Düğün Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eşsiz Yeşim Düğün Salonu

0 görüş var

Eşsiz Yeşim Düğün Salonu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Eşsiz Yeşim Düğün Salonu
İslambey Mah.İslambey Caddesi, Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 581 1367 Eşsiz Yeşim Düğün Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Eşsiz Yeşim Düğün Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...