Tel: (0332) 247 0066

Adres: Akşemsettin Mah. Horasan Sk. No: 29 Selçuklu, Konya, Türkiye


Eşrefoğlu İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Akşemsettin Mah. mahallesinde yer alıyor. Eşrefoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eşrefoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eşrefoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eşrefoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eşrefoğlu İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • İYİ BİR SİTE OLUŞTURMUŞSUNUZ.TEŞEKKÜRLER

    Misafir, 04.08.2011 17:26:00

  • yeni yapmıs oldugunuz okul çok guzel olmus.sıze ve ekıbınıze yenı ogretım yılnda basarılar dılerım

    Misafir, 14.09.2010 10:47:00

Eşrefoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Eşrefoğlu İlköğretim Okulu
Akşemsettin Mah., Selçuklu, Konya.
+90(0332) 247 0066 Eşrefoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Eşrefoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...