Tel: (0262) 641 1146

Adres: Hacı Halil Mah. Atatürk Cad. No: 30 Gebze Kocaeli Kocaeli, Türkiye


Eşrefbey İlköğretim Okulu, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Hacıhalil Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Eşrefbey İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eşrefbey İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eşrefbey İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eşrefbey İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eşrefbey İlköğretim Okulu

0 görüş var

Eşrefbey İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Eşrefbey İlköğretim Okulu
Hacıhalil Mah.Atatürk Caddesi, Gebze, Kocaeli.
+90(0262) 641 1146 Eşrefbey İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Eşrefbey İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...