Tel: (0216) 496 7159

Adres: Mandıra Cad. No: 110 Fikirtepe Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Esra Yıldız Düğün Salonları, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Fikirtepe Mah. mahallesinde (Mandıra Caddesi) yer alıyor. Esra Yıldız Düğün Salonları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esra Yıldız Düğün Salonları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esra Yıldız Düğün Salonları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esra Yıldız Düğün Salonları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esra Yıldız Düğün Salonları

0 görüş var

Esra Yıldız Düğün Salonları adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Esra Yıldız Düğün Salonları
Fikirtepe Mah.Mandıra Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 496 7159 Esra Yıldız Düğün Salonları

Aşağıdaki formu kullanarak Esra Yıldız Düğün Salonları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...